Výročí | We Meditate

SAHADŽA JÓGA

50 let ve světě, 30 let v ČR

Oslavujeme výročí!

Přidejte se k nám oslavě 50 let sahadža jógy ve světě a 30 let v ČR. V rámci oslav jste mohli od 7. - 10. 5. zažít mezinárodní hudební a meditační festival Feel your Spirit - 50 Years for Humanity, který probíhal online. Pokud jste ho nestihli, nevadí, níže vám uvádíme odkaz, kde si ho můžete poslechnout jeho záznam, festival si tak můžete udělat doma kdykoli!

Dále jsme pro vás připravili dárek v podobě nové audioknihy Metamoderní éra a také chystáme interaktivní putovní výstavu po Čechách o historii sahadža jógy, kde si můžete vyzkoušet meditaci osobně s našimi zkušenými lektory.  

Více informací se dozvíte níže na této stránce.

Feel your Spirit - 50 years for Humanity - Live Event

online 7. - 10. května

Světové výročí 50 let sahadža jógy jsme oslavili opravdu ve velkém! Čtyřdenním mezinárodním festivalem, který byl nabitý živoucí a zároveň uklidňující hudbou, zpěvem a naživo vedenými meditacemi. Mezi hudebníky, které jste si měli šanci poslechnout, patří řada úspěšných umělců, např.: indický vítěz hudební ceny Grammy, člen hudební skupiny The Rasmus, umělec Opery v Sydney, zpěvačka, co zpívala se Celine Dion, a další. Záznamy z každého dne festivalu si můžete poslechnout na adrese níže.

SahajaYogaTv

Audiokniha Metamoderní éra

Dárek k výročí dostanete vy! Máme speciálně pro vás celé vydání audioknihy Metamoderní éra, od zakladatelky sahadža jógy Šrí Mátadží Nirmaly Déví . I přes to, kolik desítek let uběhlo od jejího knižního vydání, témata v ní jsou stále aktuální. Poslechnout si ji můžete přes odkaz níže.

Více o knize

Vyzkoušejte si 10minutovou meditaci k dosažení vnitřní rovnováhy.